Comutator cu came XBS, in trepte, 1P, 32A, 0-1-2-3-4-5-6, GN32-111-U
Cod produs: GN32-111-U
Pret vechi: 244,00 Lei
226,92 Lei
Economisești: 17,08 Lei (7%)
Pretul include TVA si TAXA VERDE.
Oferta personalizata peste 4.000 Lei, click aici!
Pret valabil exclusiv pentru comenzi online!
Pentru validarea caracteristicilor produsului, accesati fisa tehnica.
Configuratie: 0-1-2-3-4-5-6
Curent: 32A
Dimensiuni: 65x65mm
Familie: GN
Grad de protectie:
  • IP40
Nr. etaje: 3 etaje
Nr. poli: 1P
Putere: 11kW
Standard: EN60947-3
Tensiune: 230VAC/415VAC
Tip actionare: cu maneta
Tip curent: AC
Tip montaj:
  • direct
  • pe usa
Tip unghi: 90 grade
Model:
  • in trepte
Echipat: fara carcasa
Indisponibil
Configuratie: 0-1-2-3-4-5-6
Curent: 32A
Dimensiuni: 65x65mm
Familie: GN
Grad de protectie:
  • IP40
Nr. etaje: 3 etaje
Nr. poli: 1P
Putere: 11kW
Standard: EN60947-3
Tensiune: 230VAC/415VAC
Tip actionare: cu maneta
Tip curent: AC
Tip montaj:
  • direct
  • pe usa
Tip unghi: 90 grade
Model:
  • in trepte
Echipat: fara carcasa
Produsele se livreaza in limita stocului disponibil.
Electric Casa S.R.L nu poate garanta prezenta in stoc a tuturor produselor prezentate.
  • Solicita postare in SICAP
- comutatoare de grup de ex. pentru comutarea rezistentelor si incalzitoarelor.
- comutator de control cu ​​revenire automata.
Comutatoarele cu came rotative pot fi comutatoare până la 12 poziții și 12 elemente de comutare ( 24 contacte ) ceea ce poate fi comutat în 30*, 45*, 60* și 90* de unghiuri. Comutatoarele cu timp de rotire crescut ( număr mare de elemente cu schema speciala de comutare, comutator cu revenire automata cu numar mai mare de contacte ) datorita functionarii mai fiabile, sunt utilizate comutatoarele cu dispozitivul de distributie mai mare ( marcat cu B ),( de ex. GN 20B ). Comutatoarele a căror parte frontala este mai mare decat dimensiunea standard sunt marcate cu H ( de ex. GH 20H ). Atunci cand intrerupatoarele sunt utilizate cu o tensiune mai mica de 24V cu curent redus in ambianta prafuita si agresiva, contactele ar trebui sa fie placate cu aur. Comutatoarele pot fi utilizate de la -25 * C pana la 55 * C. Pe langa versiunea standard de montare ( U, O, P ) comutatoarele sunt disponibile cu un numar mare de accesorii optionale si sunt conforme cu toate cerintele celor mai complicate instalatii si dispozitive. Comutatoarele cu came rotative seria GN respecta multe standarde internationale si nationale, cum ar fi: IEC 60947, IEC 60204, DIN EN 61058, UL 508, C 22.2 No.14 si multe altele.