Comutator cu came iEK, de urgenta, 2P, 32A, 1-2, BCS22-032-3
Cod produs: BCS22-032-3
Pret vechi: 114,00 Lei
110,58 Lei
Economisești: 3,42 Lei (3%)
Pretul include TVA si TAXA VERDE.
Oferta personalizata peste 4.000 Lei, click aici!
Pret valabil exclusiv pentru comenzi online!
Pentru validarea caracteristicilor produsului, accesati fisa tehnica.
Configuratie: 1-2
Curent: 32A
Grad de protectie:
  • IP20
Nr. poli: 2P
Tensiune: 400VAC
Tip actionare: cu comutator rotativ
Tip curent: AC
Tip montaj:
  • in cutie
  • pe panou
Model:
  • de urgenta
Indisponibil
Configuratie: 1-2
Curent: 32A
Grad de protectie:
  • IP20
Nr. poli: 2P
Tensiune: 400VAC
Tip curent: AC
Tip montaj:
  • in cutie
  • pe panou
Model:
  • de urgenta
Produsele se livreaza in limita stocului disponibil.
Electric Casa S.R.L nu poate garanta prezenta in stoc a tuturor produselor prezentate.
  • Solicita postare in SICAP
Comutatoarele cu came PKP marca iEK sunt dispozitive mecanice fără consum intern destinate instalării ca unități de comutare. PKP poate fi folosit ca întrerupător principal sau de grup pentru controlul acţionărilor bazate pe motoare mono sau trifazate. Se aplică în circuitele electrice de curent alternativ cu tensiune sub 400 V. Electric Casa recomanda comutatoarele cu came iEK.
Clemele sunt protejate de acces și contact reciproc (IP20) până la 32 A. Construcția comutatorului PKP asigură funcționarea completă a circuitului cu jumperi gata instalați. Grad de protectie IP54 asigurat pentru intrerupatoarele inchise. Mânere de control cu opțiunea de instalare a unui lacăt de suspendare.