Informatiile prezentate in fiecare pagina produs cu referire la imagine, caracteristici tehnice și preț au caracter informativ si pot fi modificate fara o anuntare prealabila. Acestea sunt in conformitate cu datele transmise de catre furnizori sau producatori ai produsului si nu constituie obligatie contractuala.
În ciuda tuturor eforturilor, nu garantăm că datele tehnice și fotografiile publicate nu conțin omisiuni sau erori, care, totuși, nu pot constitui temeiul reclamațiilor.
Clemele tip CDD45 XBS, sunt utilizate pentru realizarea sub tensiune a legaturilor electrice dintre un conductor principal de transport pentru energie electrica, izolat, din aluminiu/cupru si un conductor izolat al unui cablu de bransament din aluminiu/cupru. Clemele CDD45 AI sunt utilizate numai pentru legaturi electrice dintre conductoare AI-AI. Electric Casa recomanda clema bransament de derivatie XBS.
Aplicabil atat pentru cablurile de cupru, cat si pentru cele din aluminiu. Tipurile LVL-2 si LVL-3 sunt cu suruburi cu cap taietor.
Nici o postare găsită